درباره ما

آکادمی کسب و کار رسا مازندران

شرکت مهندسین مشاور رسا از سال 1386 با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه بهبود عملکرد سازمان ها در موضوعاتی چون مشاوره کسب و کار، آموزش و راهبری نیروی متخصص، جذب و تامین نیروی متخصص در راستای توسعه کسب و کر در حال فعالیت می باشد.

با توجه به فعالیت 15 ساله شرکت مهندسین مشاور رسا در زمینه مشاوره توسعه کسب و کار در مازندران، شرکت مهندسیت مشاور رسا متوجه نقایص و کمبودهای آموزشی و مهارتی در واحدهای کسب و کار گردید. بر این اساس، شرکت مهندسین مشاور رسا اقدام به تاسیس آکادمی رسا در سال 1390 نمود. امروزه به دلیل رشد کسترده صنایع و خدمات در سطح بین الملل، فضای رقابت شدید بین سازمان ها و نیز ناتوانی دوره های صرفا آکادمیک در پاسح به نیاز کسب و کارها،  دوره هایی که با نگاه کاربردی بتواند مهارت های کارشناسان ، مدیران مینی و ارشد سازمان را ارتقا دهد ضروری به نظر میرسد.
با توجه با اهمیت این موضوع در دنیای کسب و کار کنونی می‌توان گفت کارشناسان، مدیران میانی و ارشد سازمان با کسب دانش و مهارت های حرفه ای مدیریت، بازاریابی وفروش می‌توانند به پیشرفت و توسعه کسب و کارشان سرعت بخشند و اهداف خود و سازمان را محقق سازند. آموزش های مدیریتی، بازاریابی و فروش به کارشناسان و مدیران کمک می کند تا با دید وسیع تر، اطلاعات را به روز و مهارت‌های کاربردی، بهترین عملکرد را در جایگاه خود داشته باشند و بتوانند ظرفیت های قابل دسترس به درستی بهره ببرند. 
ما در آکادمی رسا میکوشیم تا به کمک اساتید به نام و نخبگان حوزه مدیریت، بازاریابی و فروش کشور خدمات آموزشی را در حوزه های ذکر شده با هدف ایجاد و ارتقای سطح دانش در حوزه کسب و کار کشور ارائه دهیم.
اساتید و کارشناسان متعهد و متخصص آکادمی رسا همراه شما هستند تا در مسیر جذاب یادگیری و توسعه مهارت‌ها، بهره وری بیشتررشد و توسعه روزافزون را رقم بزنید.

Vision Statement بیانیه چشم انداز 1405

  • قرار گرفتن در جمع 3 برند برتر ارئه خدمات آموزشی در حوزه کسب و کار کشور
  • ارائه خدمات آموزشی برای بازار خرده فروشی ها
  • ارتباط و همکاری با مدارس کسب و کار خارج از کشور
+ 0

سال تجربه
آموزش حرفه ای

+ 0

ساعت آموزش

0

دوره تخصصی
کسب و کار

0 +

دانشجوی
موفق

ملاقات با تیم ما

پیام نوبهار

مدیرعامل

روزبه علیزاده

مدیر آکادمی

نورا قنادزادگان

کارشناس آموزش

سمیرا انباز

کارشناس آموزش سازمانی

اساتید آکادمی رسا

دکتر عباس پور

استاد آکادمی

دکتر ...

استاد آکادمی

دکتر ...

استاد آکادمی

مهندس فتاحی

استاد آکادمی

شما در کنار چه کسانی رشد می‌کنید ؟

بزرگترین کارخانجات و صنایع استان مازندارن شرکت کننده در دوره های آکادمی رسا هستند.

بهبود زندگی

از طریق یادگیری

ماموریت آکادمی رسا ، ارائه خدمات آموزشی با رویکرد تخصص سازی با هدف ایجاد و ارتقای سطح دانش در حوزه کسب و کار کشور می باشد.

 

ارتباط و مشاوره تخصصی با کارشناسان رسا

WeCreativez WhatsApp Support
سلام، چطور میتونم به شما کمک کنم؟